UAB „MGI In salvo”

UAB „MGI In salvo” yra atestuotų auditorių ir profesionalių apskaitininkų kompanija, teikianti audito, apskaitos, mokesčių bei susijusias paslaugas. Mes savo paslaugas siūlome įvairių dydžių ir verslo sričių klientams: nuo stambių bendrovių grupių iki vieno asmens įmonių. Kompetentinga penkių atestuotų auditorių ir keturiolikos auditorių padėjėjų komanda garantuoja greitą ir profesionalų aptarnavimą. Teikiant paslaugas, kiekvienam klientui yra paskiriamas partneris su padėjėjais, kurių tikslas – kuo geriau suvokti kliento verslą, individualius poreikius ir dirbti taip, kad klientas gautų maksimalią naudą. Partneris yra tiesiogiai atsakingas už Jūsų veiklą ir visada bus Jūsų pirminis kontaktas.

Būdami licencijuota audito kompanija, mes atliekame oficialų, nepriklausomą finansinių ataskaitų auditą. Mes tikime, kad kuo daugiau žinosime apie Jūsų verslą, tuo daugiau galėsime prisidėti prie jo sėkmės. Mūsų požiūriu auditas yra pagrindinė priemonė, leidžianti mums suvokti Jūsų verslo aplinką. Audito metu gauta informacija kartu su metinėmis ataskaitomis tampa papildomu kliento verslo valdymo įrankiu, galinčiu nulemti verslo sėkmę ar nesėkmę ateityje.

Mes teikiame konsultacijas visais gyventojų, bendrovių ir tarptautinio apmokestinimo klausimais. Mūsų mokesčių specialistai puikiai žino Lietuvos Respublikos mokesčių sistemą, reguliariai seka visus įstatymų ir kitų norminių aktų pakeitimus, todėl gali suteikti Jums kvalifikuotas ir savalaikes konsultavimo ir planavimo paslaugas šioje sudėtingoje ir painioje srityje. Taip pat mes teikiame patarimus verslo organizavimo bei investicijų klausimais, daugiausia specializuodamiesi apskaitos ir mokesčių planavimo srityse.

Mes siekiame gerai suvokti Jūsų verslo specifiką ir suteikti Jums profesionalias ir kaštų požiūriu efektyvias paslaugas, atitinkančias konkrečius Jūsų poreikius.

Daugiau apie mus www.mgi.insalvo.lt

 

Mūsų kontaktai:

Gedimino g. 47

Kaunas, LT-44242

Tel:  +370 37 423738

Fax:  +370 37 423742

 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Online bookmaker the UK whbonus.webs.com William Hill
http://bigtheme.net/wordpress
Сачак/Ламперия Прочети тук